امروز سه شنبه, 25 مرداد 1401 - Tue 08 16 2022


پورتال جامع زرندیه, پورتال زرندیه, اخبار زرندیه, پورتال جامع زرندیه, زرندیه پورتال, شهرستان زرندیه, پورتال جامع زرندیه, زرندیه, پورتال زرندیه, پورتال جامع زرندیه, پورتال جامع ساوه, پورتال جامع ساوه و زرندیه, پورتال جامع زرندیه, فرمانداری زرندیه, زرخبر, پورتال جامع زرندیه, زرنا, ساوه پورتال, پورتال جامع زرندیه, زرندیه اخبار, اخبار ساوه, پورتال جامع زرندیه


نماد ساماندهی

logo-samandehi

آخرین اخبار

آمار بازدیدکنندگان

3881612
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
1132
7128
12208
39216
86972
206986
3881612

پیش بینی امروز
3312


28 مهمان

IP شما:3.229.124.74

ویژه برنامه‌های هفته حجاب در استان مرکزی/گردهمایی ده‌ها هزارنفری «من خانواده‌ام را دوست دارم»

مسئول بسیج جامعه زنان استان مرکزی با بیان برنامه‌‌های هفته ملی حجاب و عفاف گفت: همزمان با سراسر کشور گردهمایی ده‌ها هزارنفری در شهرستان‌های استان تحت عنوان «من خانواده‌ام را دوست دارم» برگزار می شود.

زهرا هرم‌آبادی مسئول بسیج جامعه زنان سپاه روح‌الله در گفت‌وگو با خبرنگار دیار آفتاب؛ عفاف و حجاب را از ارزش‌های مهم مکتب اسلام برشمرد و گفت: عفاف و حجاب ضمن تحکیم بنیان خانواده به سلامت جامعه نیز کمک می‌کند چراکه دشمن امروز درصدد است با ترویج بی‌بندوباری از طریق بی‌حجابی، خانواده‌ها را که هسته اصلی دوام و بقای جامعه هستند با مخاطره جدی روبرو سازد.

وی افزود: حجاب در حکم یک سنگر برای یک خانواده سنگر است که آنان را از گزند تهاجم فرهنگی در امان نگه می‌دارد. و اگر خانواده‌ها مقید به عفاف و حجاب باشند جامعه‌ای سالم و پویایی خواهیم داشت.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه روح‌الله تصریح کرد: ترویج فرهنگ غربی یکی از راهبردهای دشمنان برای از بین بردن حیا و عفت در جامعه ایران است و حمایت از شبکه‌های مدلینگ و ترویج ابتذال فرهنگی به‌ خصوص در زمینه پوشش و لباس گواه روشنی بر این مهم است.

هرم‌آبادی با تاکید بر اینکه عفاف و حجاب بایستی برای همه اقشار تبیین شود، گفت: این مهم بایستی در جامعه تبیین شود و در حقیقت در هفته ملی عفاف و حجاب تلاش بر این است که به شکل ویژه با مساعدت دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی و استانداری به این موضوع پرداخته شود.

وی به برنامه‌های تدارک دیده شده برای این هفته اشاره کرد و گفت: برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی «جام کوثر»، برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب، برپایی ایستگاه مشاوره عفاف و حجاب در سطح برخی از پارک‌ها، توزیع بروشورهایی با محتوای عفاف و حجاب به زبان انگلیسی در بین گردشگران، برگزاری نشست‌های تبیینی در ادارت و کارخانجات، برگزاری نشست‌های حلقات صالحین با موضع عفاف و حجاب، برگزاری گردهمایی ده‌ها هزارنفری عفاف و حجاب، توزیع رایگان کتاب «مهدیه و لبس سخنگو» در بین کودکان و نوجوانان، توزیع کتاب جیبی عفاف و حجاب در بین مسافران در فرودگاه اراک، برگزاری مسابقه نقاشی و... بخشی از برنامه‌های اجرایی این هفته است.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه روح‌الله با اشاره به برنامه‌های اجرایی نواحی ۱۲گانه گفت: راهپیمایی «صیانت از حریم خانواده» در اراک از ساعت ۱۸ همزمان با سراسر کشور روز ۲۱ تیرماه از دبیرستان تزکیه تا امامزاده آمنه خاتون(ع)، برپایی نمایشگاه‌های مد و لباس، سیر تکاملی عفاف و حجاب، مشاوره مذهبی، نشست‌های تخصصی در پایگاه‌های مقاومت، توزیع رایگان کتاب جیبی احکام حجاب و کتاب «مهدیه و لباس سخنگو» در ارارک بین کودکان و نوجوانان است.

هرم‌آبادی به برنامه‌های شهرستان آشتیان اشاره کرد و ادامه داد: برگزاری تجمع عفاف و حجاب در پارک ۷۲ تن شهرستان از ساعت ۱۸، کوهپیمایی، برگزاری مسابقات ورزشی بومی محلی، نشست‌های تخصصی عفاف و حجاب در سطح پایگاه‌های مقاومت بسیج از جمله این برنامه‌ها است.

وی افزود: در شهرستان تفرش برگزاری تجمع عفاف و حجاب در پارک حکیم نظامی ساعت ۱۸:۳۰، برپایی نمایشگاه با بنیاد ملی عفاف و حجاب، نمایشگاه فرهنگی عفاف و حجاب، ایستگاه‌های مشاوره ویژه خانواده‌ها، آتلیه ویژه دختران با حجاب اسلامی به شکل رایگان، آموزش محرم و نامحرم برای کودکان در قالب جشن عروسک‌ها از جمله برنامه‌های ابتکاری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تفرش است.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه روح‌الله تصریح کرد: راهپیمایی عفاف و حجاب ساعت ۹:۳۰ مسجد صاحب‌الزمان(عج) تا میدان شهرداری، فروشگاه ملزومات حجاب در شهرستان کمیجان و راهپیمایی عفاف و حجاب با عنوان «من خانواده‌ام را دوست دارم» در خنداب از یادمان شهدای گمنام به سمت امامزاده ساعت ۹ صبح و قرائت زیارت عاشورا از جمله برنامه‌های اجرایی این هفته در شهرستان خنداب است.

هرم‌آبادی ساعت آغاز تجمع عفاف و حجاب شهرستان دلیجان را ساعت ۱۸ در پارک طالقانی مطرح و بیان کرد: در شهرستان ساوه از ساعت ۱۸ تجمع در میدان انقلاب، برپایی نمایشگاه نقاشی کودکان با عنوان «حیای نگین»، برگزاری نشست‌های عفاف و حجاب در پارک‌ها با عنوان «فرشته‌های نجابت» و در شهرستان زرندیه نشست تخصصی عفاف و حجاب در روز ۲۲ تیرماه در خیابان شهید شایسته مهدیه صاحب‌الزمان(عج) در ساعت ۱۸، مسابقه کتاب زن و خانواده، مسابقه خانواده پاسدار و اموزش چهره به چهره ویژه مربیان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در شهرستان محلات راهپیمایی عفاف و حجاب از مسجد القائم(عج) این شهرستان به سمت میدان حاج‌آقا مصطفی، برگزاری مسابقات ورزشی در پایگاه‌های مقاومت بسیج، پیاده‌روی همگانی از پارک شهدا تا پارک جنگلی و در شهرستان خمین بیت تاریخی حضرت امام خمینی(ره) میزبان تجمع حاضرین در تجمع عفاف و حجاب در ساعت ۱۸ خواهد بود همچنین مراسم خاطره‌گویی و شعرسرایی با حضور شاعران کشوری از دیگر برنامه‌های جانبی این روز در خمین است، برپایی فروشگاه البسه و نمایشگاه عفاف و حجاب و برگزاری مسابقات فرهنگی مذهبی بخشی دیگر از برنامه‌های اجرایی در شهرستان خمین است.

هرم‌آبادی ادامه داد: در شهرستان فراهان تجمع عفاف و حجاب ساعت ۱۰ در یادمان شهدای شهرستان، برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب در قالب ۱۰ غرفه، در شهرستان شازند تجمع در همین ساعت در میدان انقلاب و برگزاری مراسم و سخنرانی روز عفاف و حجاب در پارک سوم خرداد است همچنین توزیع شاخه گل و سبد گل در روز برگزاری تجمع ده‌ها هزارنفری در نظر گرفته شده است.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه روح‌الله به روزشمار هفته ملی عفاف و حجاب هم اشاره کرد و گفت: هفته عفاف و حجاب از روز شنبه ۱۷ با عنوان «خیزش جهانی، تجلی فطرت» آغاز می‌شود که به ترتیب این روزها با عناوین «عفاف و حجاب، خودباوری، امنیت اخلاقی»، «عفاف و حجاب، حافظ حریم خانواده»، «عفاف و حجاب، کرامت، تشخص و منزلت»، «عفاف و حجاب، نجابت مردان، عفت زنان، خانواده سالم»، «عفاف و حجاب، اقتصادمقاومتی، حمایت از تولید و پوشاک عفیف»، «عفاف و حجاب، احترام به خویشتن و حقوق شهروندی» نامگذاری شده است.

 

 

یادداشت


اینجی قارا اینجی قارا

اینجی قارا نام کوهی است بلند با ارتفاع 2960 متر چه...

بررسي علت خرابي آسفالت خيابانها بررسي علت خرابي آسفالت خيابانها

آنچه مشهود است بي توجهي به زيرسازي خيابان ها باع...

فرهنگ استفاده صحیح از اینترنت پورتال جامع زرندیه فرهنگ استفاده صحیح از اینترنت

اینترنت منبع عظیمی از اطلاعات است و با توجه به جاذ...

نفس‌های زرندیه به شماره می‌افتد اگر ... نفس‌های زرندیه به شماره می‌افتد اگر ...

شهرستان زرندیه به عنوان پیشانی استان مرکزی، شمالی‌...

شوخی‌های اقتصادی مردم در فضای مجازی پورتال جامع زرندیه شوخی‌های اقتصادی مردم در فضای مجازی

امروز نمی‌دونم جواب کدوم کار نیکمو گرفتم! رفتم نیم...

حکایت زمین فوتبالی که حکایت زمین فوتبالی که "توپ چهل تیکه" شد! حکایت زمین فوتبالی که "توپ چهل تیکه" شد!

   آنقدر با توپ چهل تیکه تو سر این زمین فوتبال بخ...

‌سایه شوم خرافات بر زندگی کفتار ماده! مدیرعامل مؤسسه دوستداران و حافظان طبیعت ‌سایه شوم خرافات بر زندگی کفتار ماده!

وی بیان کرد: در برخی مناطق برخی افراد طرفدار این خ...

زرندیه‌ و نابودی غیر‌طبیعی ثروتی طبیعی! پورتال جامع زرندیه زرندیه‌ و نابودی غیر‌طبیعی ثروتی طبیعی!

در سال 89 بطور کاملا طبیعی، جنگل‌های تاغ زرندیه پس...

تجارت الکترونیک در فضای مجازی تجارت الکترونیک در فضای مجازی

امروزه در هر خانه ای یک کامپیوتر و همراه آن یک خط ...

به دنبال کدامین قصه و افسانه میگردی ... به دنبال کدامین قصه و افسانه میگردی ...

انتزاع! الحاق! استان مرکزی! استان قم! البرز! تهران...

نگاه شما


وضعیت آسفالت کوچه های شهرک حدیق...

سلام آسفالت خیابان عرفان هفتم واقع در شهرک حدیق با...

آسفالت کوچه های مامونیه...

باسلام و خسته نباشید لطفا به اسفالت کوچه ها رسیدگی...

مامونیه لطفا به اسفالت کوچه ها رسیدگی کنید...

باسلام و خسته نباشید لطفا به اسفالت کوچه ها رسیدگی...

مامونیه کرایه تاکسی های مامونیه...

سلام تاکسی های مامونیه 400وبعضا 500تومان کرایه میگ...

پرندک مشکلات مسکن مهرپرندک

عاجزانه از مسئولان شهرستان زرندیه خواهان رسیدگی به...

زاویه اسفالت کوچه بن بست مهدیه...

سلام،لطفا به شهرداری زاویه بگویید چرا کوچه بن بست ...

آخرین نظرات کاربران

 • تجارت الکترونیک در فضای مجازی

  داودایمانلو 17.02.1397 00:03
  سلام جاده ساوه به مامونیه بسیار تامناسب ونیازبه ترمیم واسفالت دارد راهداری اقدام فرمید باتشکر
   
 • مردم؛ ولي نعمت مسئولان

  Guest 12.11.1396 16:05
  با سلام، در صورت امکان بخشدار محترم وتیم همراه از روستاهای علیشار وامیرآباد نیز بازدید نموده واز نزدیک ...
   
 • برقراری خط ریلی ساوه به پایتخت زمینه‌ساز ایجاد فرصت‌های شغلی است

  محمدرضا براتی 27.02.1396 12:46
  سلام. با توجه به اینکه خط راه آهن غرب از نزدیکی (داخل محدوده) شهر مامونیه گذر میکند . آیا برنامه ...
   
 • دکتر علی هنرمند؛ در دور دوم انتخابات مجلس از هیچ نامزدی حمایت نمی کنم

  ابوالفضل اصغری 18.02.1396 18:42
  با سلام خدمت آقای دکتر هنرمند عزیز
   
 • استقبال از دختران مدال آور استان مرکزی درمسابقات آسیایی کاراته

  محدثه بیجانی 30.02.1395 22:40
  پرندک

اخبار ساوه

اخبار زرندیه

اخبار استان


کلیه حقوق مادی معنوی این اثر مطعلق به رسانه بین المللی شهرستان زرندیه (پورتال جامع زرندیه) می باشد. این رسانه در پایگاه ساماندهی ثبت و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .
.کلیه حقوق مادی معنوی این اثر مطعلق به رسانه بین المللی شهرستان زرندیه (پورتال جامع زرندیه) میباشد
.این رسانه در پایگاه ساماندهی ثبت و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد


طراحی شده توسط : کامپیوتر سایه